Kombinace děrování a profilování

Radcombi – dokonalé řešení pro efektivní děrování a profilování

Radcombi je ideálním řešením pro zákazníky, kteří používají technologie děrování i profilování. Je vyvinut tak, aby splňoval požadavky jak na děrování, tak profilování. Tento modul umožňuje flexibilitu při tvorbě technologie tak, aby vyhovoval jejich dílcům a pomáhal eliminovat kapacitní problémy ve výrobním prostředí.

Radcombi nabízí také komplexní řešení pro zákazníky, kteří používají jediný stroj disponující děrovací a profilovací technologií. Rozsáhlé funkce modulů Radpunch a Radprofile jsou spojeny do jediného řešení pro vaše současné i budoucí děrovací a profilovací stroje.

Díky modulu Radcombi již nemusíte duplikovat drahý programovací a přípravný čas při přechodu z jedné technologie na druhou.

Radcombi je nezávislý na typu stroje a podporuje všechny hlavní výrobce, jako jsou Adira, Adige, Amada, Balliu, Baykal, Bystronic, Cincinnati, Cutlite, CY Laser, Durma, Ermaksan, Euromac, Finn-Power, Hankwang, LVD Shape, LVD Strippit, Murata, NTC, Nisshinbo, Mazak, Mitsubishi Electric, Prima Industrie, Prima-Power, Pullmax, Rainer, Shape, Salvagnini, Strippit, Tailift Trumpf, Wiedemann, Yawei Nisshinbo a mnoho dalších.

 
RADAN Essential Profile Image

RADAN Essential Combi

Essential Combi provides the perfect CAM solution if you are planning to utilise your current CAD investment. It cost effectively provides your operators with the market leading RADAN CAM solution they require to reduce lead times.

 

RADAN Radprofile Image

RADAN Radcombi

Radcombi is a machine independent product developed to drive punch, profile and machines which incorporate both technologies. It provides your operators with the tools they require to reduce lead times and optimise your machinery efficiently and safely. 
RADAN Radnest

RADAN Radnest

Radnest is a highly efficient nesting package that enhances either Radpunch or Radprofile. Incorporating fully generalised nesting that analyses the true shape of components.
RADAN 3D Image

RADAN3D

RADAN3D is a high performance and versatile 3D modelling package designed to make sheet metal design and engineering assembly modelling simple.
RADAN Radview DNC Image

RADAN Machines

Click here to see a list of supported Machines