Produkty

RADAN je komplexní CAD/CAM řešení pro tváření plechů. Cena materiálu je čím dál vyšší, díky RADANu můžete výrazně snížit množství zbytků na skladu a zvýšit využití materiálu, čímž si zajistíte rychlou návratnost vaší investice.

RADAN nabízí tyto vzájemně propojitelné moduly:

RADAN Punching Image

RADAN Vysekávání

Komplexní a integrovaná sada produktů, která pokrývá celý programovací proces od tvorby geometrie, výběru nástroje, skládání, vygenerování kódu a připojení přes DNC síť k děrovacímu stroji.
RADAN RADANProfiling Image

RADAN Profilování

Komplexní a integrovaná sada produktů pokrývající programovací proces od tvorby geometrie, nestingu, technologie pálení, simulace pálení, generování NC kódu a připojení přes DNC síť k řízení laserových a plazmových pálicích strojů a strojů s vodním paprskem, a to včetně 5osých.
RADAN Combination

RADAN Kombinace profilování a vysekávání

RADAN Kombi je perfektním řešením pro zákazníky využívající technologie děrování a profilování. Je navržen tak, aby splňoval požadavky na děrování a profilování a zajišťoval bezproblémový přenos dílů mezi těmito technologiemi. Díky této flexibilitě mohou zákazníci měnit výrobní proces dle aktuálních požadavků výroby.
RADAN Bending Image

RADAN Ohýbání

Kompletní offline programovací řešení pro ohraňovací lisy, které vám předem prověří vyrobitelnost dílu na vašem stroji a s vašimi nástroji díky plné simulaci stroje a postupu ohýbání, výběru nástrojů a naprogramování polohy dorazových palců.
RADAN Design Image

RADAN Design

2D a 3D řešení pro efektivní návrh plechových dílů, které jsou pak jednoduše načteny do všech CAM modulů softwaru RADAN.
RADAN Production Management Image

RADAN pro 5osé pálení

Modul RADAN pro 5osé pálení je špičkový 5osý CAD/CAM systém vyvinutý speciálně pro strojírenský, automobilový a letecký průmysl.
RADAN Production Management Image

RADAN Řezání trubek

RADAN Řezání trubek je přední CAD/CAM systém pro rotační a víceosé laserové pálicí stroje vyvinuté speciálně pro řezání trubek a profilů.
RADAN Production Management Image

RADAN Řízení výroby

Řešení doplňující CAM moduly RADANu, které nabízí zpracovatelům plechu možnost řídit jejich vlastní výrobní proces a pomáhá zvýšit efektivitu a ziskovost.